Yorgunella
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sansar-Sinir Krizi

YazarMesaj
MR.SAW
Süper ModeratörSüper Moderatör
MR.SAW

Erkek
Lakap : JERRY.!
Ruh Hali : Sansar-Sinir Krizi Asik10

Sansar-Sinir Krizi Empty
MesajKonu: Sansar-Sinir Krizi   Sansar-Sinir Krizi Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 10:22 am

Şehir bir okyanustu hep köpek balıklarıyla ben nehirde beslenirdim onların artığıyla gözlerinde olmasın bende olmiyim oğlum sevenim olmasın bende sevmiyim karanlık sokakta yürürken yüzüm gülmesin ve ben kendimle ağlarken kimse görmesin bu fırtına dinmesin dalgalar inmesin ve ben benimle kalıyim kimse bilmesin ve ben içimden geleni yazıyim kimse duymasın ve bana özel bir melodim olsun sizin değilki o benim içinde ağlasınlar ölemedimki hiç ve bende dalga geçiyim hayatla gülemedimki hiç bir hayat borcunuz var bana geriye verin durun ne olur gitmeyin geriye gelin ve ben çığlık çığlığa sinir krizlerimle yumruk attım duvara şu an krizdeyim x2 (bu bir sinir krizi tansiyon yüksek bu bilimsel bir olay beynim hisset gecenin ortasında ve güneşe hasret major bir depresyon türü içimde kasvet) ciğerlerim sıkıştı konuşamıyorum nefes almak çok zor geliyor yaşayamıyorum ve ben bende değilim sanki içimde başka biri ve o biri bir deli gözleri dönmüş o an bir sigara yakıyorum şimdi sakinim biraz bir an diyorum ne oluyor bu yaz soğuk bir yaz ve etrafıma bakınıyorum ürkekçe bakışlar var kim bu diyorlar sanki yakın akrabalar sıkıyorum yumruğumu diyorum yapma dinlemiyor içimdeki diyorki kalk ayağa yak yık ve küfret evini mahvet ve diyorumki ne olur yapma diyorki çok geç onlar yaptılar bana hemde acımadan onlar yaktılar beni hemde diri diri yeni bir krize giriyorum ellerim titriyor üzgün değilim ama gözlerim doluyor x2 (bu bir sinir krizi tansiyon yüksek bu bilimsel bir olay beynim hisset gecenin ortasında ve güneşe hasret major bir depresyon türü içimde kasvet)
http://www.duyangelmis.net

Sansar-Sinir Krizi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sansar-Sinir Krizi
» Sansar-21 gram
» Sansar-Beklerim
» Sansar-Bitsin