Yorgunella
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Beşiktaş Cem için bastırıyor

2 posters
YazarMesaj
Nüqle10
YöneticiYönetici
Nüqle10

Kadın
Lakap : Denqesiz
Meslek : Liseli

Beşiktaş Cem için bastırıyor Empty
MesajKonu: Beşiktaş Cem için bastırıyor   Beşiktaş Cem için bastırıyor Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 11:24 am

Sabah'ın haberine göre Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, Avusturya'nın Mattersburg takımının sağ kanadı Cem Atan için, kulübüyle son kez masaya oturacak. Genç oyuncu ise siyah-beyazlı takıma gelmeye hazır..

Altyapı Sağlam'la altın çağını yaşıyor Ekrem Dağ'ın transferine karşın sağ kanat arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Cem Atan için son bir hamle daha yapacak. Futbolcunun kendisiyle anlaşan ancak kulübü Mattersburg'la (Avusturya) uzlaşma sağlayamayan siyah-beyazlı kulüp, menajer Sinan Engin aracılığı ile son teklifini iletecek. Beşiktaş yönetiminin, bu oyuncu için en çok 750 bin euro önereceği bildirildi.

CEM ÇOK İSTİYOR
Cem ise bu konuda yaptığı açıklamada, tercihinin Türkiye'de oynamaktan yana olduğunu belirterek, "Beşiktaş konusunda benim açımdan bir sorun yok. Ama kulübüm vermek istemiyor. Çok para talep ediyorlar. Sanırım, 1.5 milyon euro seviyesinde bir rakama bu iş biter. Beşiktaş büyük camia. Gidersem, gelişeceğimi biliyorum" dedi.
https://yorgunella.yetkinforum.com
MR.SAW
Süper ModeratörSüper Moderatör
MR.SAW

Erkek
Lakap : JERRY.!
Ruh Hali : Beşiktaş Cem için bastırıyor Asik10

Beşiktaş Cem için bastırıyor Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş Cem için bastırıyor   Beşiktaş Cem için bastırıyor Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 10:37 am

Haydi hayırlısı :D
http://www.duyangelmis.net

Beşiktaş Cem için bastırıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-