Yorgunella
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Medusa-İçimde Sancılarla

YazarMesaj
MR.SAW
Süper ModeratörSüper Moderatör
MR.SAW

Erkek
Lakap : JERRY.!
Ruh Hali : Medusa-İçimde Sancılarla Asik10

Medusa-İçimde Sancılarla Empty
MesajKonu: Medusa-İçimde Sancılarla   Medusa-İçimde Sancılarla Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 10:20 am

Rüyalarimda alsalar aglarimda sen gidince simdi yarama bassalar giderim ölüme gizlice ben bu seni bir gördügümde cok acidi kalb yine bak bi yüzüme birkere sende susma konus anlamaliyim anlamlarini yitirmisler düsünmeyin umutlarim simdi baska bir diyarda tek bu basima yastayim belki yoktu massalarda kaldi tozlu raflarimda umutlarimda bitmemisti bak hevesli ben yine
Bulutlarda varmissin hayallerime gizlice ve sonra kaybolupda gitdi terketdi sessizce
Yeni bir günes dogdu belki farkinaysa varmadim bir zaman gecsin önce belki bende bu beni yormadim
Simdi ben baska oldum bir yabanci edasiyla belki cok yakin bir dost belki sende kaldim hala
Bir destan oldu cikti sen ve benli bir hikaye ve cikmaz oldu gecelerime bir care yoktu derdime

Yok degil yok degil bu kalpte kimse yalandan söylenir hersey neyse hüzün hep yanlisimdi belki nedense dudaklar susmayin konussa keske
Yok degil yok degil bu kalpte kimse yalandan söylenir hersey neyse hüzün hep yanlisimdi belki nedense dudaklar susmayin konussa keske

Pencerimin karsisinda agladim zaman zaman nedensizce keyfim olmas anlamazsin cogu zaman bu kalbimin bir cözümü varsa cok uzakta olmali mesafelerde gizli bence yarinlarin anlami cok yoruldum anlatilmaz beynim bir dert icimde sende geldin simdi fakat yetkim oldun icimde caresizce baktim hayata belki cok zayiftim tutdum durak teK bir DaLdi yokTu kaLdi uyKudaYdim gecmisin tövbesiyle mesgul oldum onca zaman simdi terk etdim onlari büyük birer yalandi hersey silmeliydim vazgecipde gitmeliydim belki yapamadimki ben sonunda kalmaliydim odama kapanir hergün aglarim düsünürüm seni heryanimda hissedirim varligini nefesini SIMDI SEN UZAKLARDA BENDE SAHTE TUZAKLARDA SEN YANINDA BASKALARLA BEN ICIMDE SANCILARLA….

http://www.duyangelmis.net

Medusa-İçimde Sancılarla
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Medusa-Kasma Fazla