Yorgunella
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sir Mc- Yüreğim ağlar

YazarMesaj
MR.SAW
Süper ModeratörSüper Moderatör
MR.SAW

Erkek
Lakap : JERRY.!
Ruh Hali : Sir Mc- Yüreğim ağlar Asik10

Sir Mc- Yüreğim ağlar Empty
MesajKonu: Sir Mc- Yüreğim ağlar   Sir Mc- Yüreğim ağlar Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 10:06 am

Her gece yanlızım bir rapim bir Allahım gözlerimden yaşlar aktı damla damla damladı yarınım hüsran dolu hayat zaten dert dolu gündüzüm gecem oldu saydım saydım bitmedi gerçekten dertlerim yaşıma göre fazla elime kalemi alınca dolup taşar o sayfalarda hayatım çizik dolu gözlerimde is dolu hava zaten puslu anlamsız insan dolu.Arkadan konuşmalar acımasız satışlar bir birine sövenler sonra birden sevenler çok gördüm etrafımda adi insan çok dolu yol boyu yanlış adım çek ayağını hoş gördüm nedeni neydi soramdım anlamsızca bakmadım.Yarınlar benim moruk hasret oldu zaten ismim dert dolu hüzün dolu hayat dediğin bumuydu hayat dediğin bumuydu hayat dediğin bumuydu....

-Gök yüzünden yıldız kaydı yüreğim ağlar,
-Sebebi neydi bilemedim,şahidimdir dağlar,
-Hergece yalnızım bir rapim bir Allah'ım
-Gözlerimden yaşlar aktı damla damla damladım.

Omuzumda yükler çok ağır taşıyamaz oldum hafiflet be tanrım,isyanımsa kendime ölümü elime ver cellatlar hep tetikte son günümde gülüm oldu sayfalarım sarardı.Her gece ağlarım yorgan altı sırdaşım yalnızlığım kaleme vurdu yazdım yazdım duramadım.Hayret ettim yaşama çabası olana bakana elini ver ve merhaba de yarına boş ver sende takma.Diyalektik olma bakma yanma sende aldırma gökyüzünden yıldız kaydı belki sonumuz öyle salla kırma kimseyi yapma ölümlü bak bu dünya herkes adem olsa gözlerimdeki bu yaşlar parlar gözlerimdeki bu yaş hayatımı taşlar.Bakışlarmı sahte banamı böyle geleni gideni olmayan bir ev gibi mi söyle arkadan konuşmak gelenek oldu.nerde insanlık nerede kaldı insanlık.

Her gece ağlamaktan bıktım dünyam dert dolu kurtarın be dostlarım nerdesiniz yalnızım.Ferhat gibi sabrım yok,dağı delcek gücüm yok bitkinim yorgunluktan bir deri bir kemiğim aknelimde ağlıyor kanmı yoksa damlıyor ellerimde kan dolu gözlerimde yaşşş.Sayfalarım sarardı gökyüzünde canlandı ruhum beyaza bağlandı arkamdakiler ağladı ruhum gökyüzünde sulh edecek dertler bitecek.son bir isteğim olcak bunuda herkes bilecek zaman geldi çattı bak SiR'de şimdi sahnede oyun ve perde salla hepsi sahte...

http://www.duyangelmis.net

Sir Mc- Yüreğim ağlar
1 sayfadaki 1 sayfası